Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Bezpłatne konto
Regulamin używania kont Gastrona.pl

 1. Zobowiązują się Państwo do wykorzystywania konta Gastrona.pl zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem i zasadami netykiety (etykiety użytkowników Internetu), oraz informacjami dotyczącymi konta.


 2. Gastrona.pl dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia poprawnego działania systemu oraz zobowiązuje się do udzielenia Państwu pomocy w razie problemów, jednak zastrzega, iż nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie straty i szkody wynikające z wadliwego funkcjonowania systemu.


 3. W przypadku wykorzystywania konta niezgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, tym regulaminem oraz netykietą zgadzają się Państwo na usunięcie przez firmę Gastrona.pl własnego konta. Jeżeli przy rejestracji podadzą Państwo dane niezgodne z prawdą Państwa konto również może zostać usunięte.


 4. Mogą Państwo mieć nie więcej niż pięć kont poczty elektronicznej.


  W przypadku założenia większej ilości kont, Gastrona.pl może usunąć ostatnio zarejestrowane przez Państwa - ponad tę ilość - konta poczty elektronicznej.


 5. Zgadzają się Państwo na wykorzystywanie swoich danych, podanych w formularzu rejestracyjnym, przez firmę Gastrona.pl, do celów marketingowych. Gastrona.pl zobowiązuje się nie ujawniać Państwa danych indywidualnych osobom trzecim.


 6. Gastrona.pl nie ponosi odpowiedzialności za sposób w jaki wykorzystują Państwo swoje konto. Nie bierze także odpowiedzialności za treść i inną zawartość przesyłanych listów, a także tych znajdujących się na serwerze poczta.gastrona.pl.


 7. Całkowita odpowiedzialność za treść  i inną zawartość listów przesyłanych za pośrednictwem konta ponosicie jedynie Państwo - jako użytkownik konta.


 8. Gastrona.pl nie kontroluje ani nie weryfikuje podanych przez Państwa danych w formularzu rejestracyjnym.


 9. Gastrona.pl zastrzega sobie prawo do okresowego zawieszenia funkcjonowania konta bez wcześniejszego powiadomienia o tym fakcie.


 10. Gastrona.pl zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta pocztowego, jeżeli uzna to za uzasadnione. Zostaniecie o tym Państwo powiadomieni z miesięcznym wyprzedzeniem, co umożliwi poinformowanie osób, z którymi Państwo korespondują o zmianie adresu. Po dokonaniu likwidacji konta pocztowego Gastrona.pl nie ponosi odpowiedzialności za dostarczanie korespondencji skierowanej na zamknięte konto.


 11. Gastrona.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.


 12. Gastrona.pl zobowiązuje się dołożyć wszelkich starań w celu ochrony danych.


 13. Gastrona.pl zastrzega sobie prawo do:


   a. przesyłania na Państwa konto pocztowe treści formacyjnych i reklamowych, pochodzących zarówno od Gastrona.pl jak i innych podmiotów,


   b. załączania do Państwa listów elektronicznych treści informacyjnych i reklamowych, pochodzących zarówno od Gastrona.pl jak i innych podmiotów. 14. Gastrona.pl dopełni starań aby treści informacyjne i reklamowe były przesyłane i załączane bez ingerencji w treść listów elektronicznych, które wysyłasz i otrzymujesz. Jeżeli treści informacyjne i reklamowe będą znajdowały się na tej samej stronie co list, który wysyłasz lub otrzymujesz - Gastrona.pl dopełni starań aby były one wyraźnie oddzielone od treści pochodzących od autora listu.


 15. Gastrona.pl dopełni starań aby nie otrzymywali Państwo treści informacyjnych i reklamowych - żadnych lub o określonej tematyce, jeżeli złożą Państwo oświadczenie, że sobie tego nie życzą.// ZAŁÓŻ KONTO //
Dodatkowych informacji udziela administrator: admin@gastrona.pl
 


"Nareszcie"
(06.11.2001 - 16:53)  (Wielbiciel Gastrony)
"My też czekaliśmy na darmowe konta"
(06.11.2001 - 16:59)  (Cała III a)
"PIERWSZE SLIWKI ROBACZYWKI :-)"
(11.03.2002 - 09:54)  (KRZYSZTOF URBA)
"felerne konta"
(13.03.2003 - 11:42)  (asia)
"procedura zabezpieczenia i wycofania z obrotu part..."
(04.02.2009 - 19:05)  (krzysztof.marchewka)
"system mobilnego ankietowania za pomocą kodów QR"
(25.06.2013 - 12:29)  (Damian Borkowski)
 Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Rational Robvita Robot - Coupe Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Heinz Polska Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast Belfood HAGEA
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000