Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...

Dziś jest:
20.05.2024
poniedziałek
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Smoker
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Rational
Robot - Coupe
LabelFresh
iPOS
LSI Software
Chef Mate
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Cukiernia M&K
Debic
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Pomoc
Regulamin korzystania z forum dyskusyjnego portalu Gastrona.pl


 1. Portal Gastrona.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość korzystania z forum, które jest miejscem wymiany informacji, komentarzy i myśli na tematy związane z branżą gastronomiczną.


 2. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja portalu Gastrona.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na forum.


 3. Na stronach forum ujawniany jest adres IP autora postu w celu identyfikacji.


 4. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum portalu Gastrona.pl postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, obraźliwych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa innych osób itp.


 5. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum portalu Gastrona.pl treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady netykiety.


 6. Na forum portalu Gastrona.pl niedopuszczalne jest umieszczanie treści zawierających przekazy reklamowe, tzn. zawierających adresy e-mail, strony www, adresy pocztowe, ceny produktów bądź usług oraz inne formy reklamowe w tytule, podpisie lub treści postów.


 7. Redakcja portalu Gastrona.pl zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 3, 4 i 5 regulaminu, bez podania przyczyny. Usuwane mogą być także posty, które nie są aktualne.


 8. Użytkownik forum zobowiązany jest do podania prawdziwych informacji przy wypełnianiu wszystkich pól formularza dodającego komentarz. W szczególności dotyczy to następujących pól: Podpisz się, Podaj swój e-mail, Podaj swój telefon.  Niewypełnienie któregoś z pól formularza uniemożliwia dodanie komentarza na forum portalu Gastrona.pl.


 9. Komentarze dodawane przez użytkowników podających nieprawdziwe lub anonimowe dane mogą być usuwane przez moderatora lub administratora forum Gastrona.pl, bez podania przyczyny.


 10. Użytkownik forum portalu Gastrona.pl zgadza się, że wszystkie informacje, które wpisuje będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez jego zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże portal Gastrona.pl nie będzie obarczony odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.


 11. Użytkownik wypowiadając się na forum portalu Gastrona.pl tym samym wyraża zgodę na umieszczenie wypowiedzi lub jej fragmentów w innych publikacjach portalu.


 12. Użytkownik podejmując jakiekolwiek działania na forum portalu Gastrona.pl (komentując artykuły, dodając  wypowiedzi) akceptuje zapisy regulaminu i zobowiązuje się do ich przestrzegania.


 13. Redakcja portalu Gastrona.pl dołoży wszelkich starań w celu prawidłowego działania forum.


 14. Redakcja portalu Gastrona.pl zastrzega sobie prawo do wyłączenia serwisu bez podawania przyczyn takiego działania.


 15. Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania. Redakcja portalu Gastrona.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: Smoker CHEF UNITED PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Rational Robvita Robot - Coupe LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS LSI Software Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Heinz Polska Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000